Wszystkie wydarzenia

14.05

Celem konferencji będzie prezentacja najnowszych wyników badań naukowych i osiągnięć wdrożeniowych z zakresu inżynierii ekologicznej i środowiskowej, realizowanych w różnych ośrodkach naukowych w Polsce i za granicą. Tematyka konferencji będzie obejmowała zagadnienia dotyczące: gospodarki wodno-ściekowej, odnawialnych źródeł energii, gospodarki odpadami i gospodarki o obiegu zamkniętym, zanieczyszczeń powietrza i zmian klimatu, toksykologii i oceny ryzyka dla środowiska oraz geoinformacji i teledetekcji.

09.05

Miejsce zawodów:
Hala Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, ul. Piotrowo 4

18.04

XVIII Forum jest kolejnym wspólnym przedsięwzięciem Poznańskiego Koła Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego, Katedry Genetyki i Podstaw Hodowli Zwierząt, Katedry Żywienia Zwierząt oraz Katedry Hodowli Zwierząt i Oceny Surowców, Katedry Nauk Przedklinicznych i Chorób Zakaźnych naszego Uniwersytetu oraz Wielkopolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych.

23.03

Zapraszamy na III Ogólnopolski Konkurs Tańców Polskich o Kryształowego Siewcę Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

22.03

Serdecznie zapraszamy do udziału w Światowym Dniu Wody, organizowanym dnia 22 marca 2024 r. na Wydziale Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

19.03

W dniach 19-20 marca br. odbędą się Targi Wyposażenia i Sprzętu Laboratoryjneg LABS EXPO - największe w Polsce targi sprzętu laboratoryjnego. Są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy oraz nawiązywania kontaktów pomiędzy przedstawicielami świata biznesu i nauki.

11.03

15. Tydzień Mózgu w Poznaniu (w ramach Światowego Tygodnia Mózgu) odbędzie się w dniach 11-15 marca 2024 r. w Pałacu Działyńskich przy Starym Rynku w Poznaniu.

09.03

Zapraszamy na cieszące się wyjątkowym powodzeniem show w nowej odsłonie pt.: „O Mamma Mia” oparte na filmowej wersji musicalu „Mamma Mia”.

08.03

W Dniu Kobiet w Katedrze Chemii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zainaugurowana zostanie wystawa Tomasza Pospiesznego i Eweliny Wajs pt. „Pasja & geniusz. Kobiety, które zasłużyły na Nagrodę Nobla”.

08.03

W dniach 8-10 marca 2024 r. zapraszamy na Poznańskie Targi Książki odbywające się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (równocześnie i w sąsiedztwie Targów Edukacyjnych 2024).

WYDZIAŁY