Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Grudzień 2017 | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Grudzień 2017

kwi
23
kwi/23 10:15 - kwi/24 16:15

Miejsce konferencji – Hotel Daglezja ul. Woźniaka 7 w Kórniku pod Poznaniem

Zastosowanie technologii informacyjnych w rolnictwie

Organizator bezpośredni: Instytut Inżynierii Biosystemów Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu we współpracy z Katedrą Podstaw Techniki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, Instytutem Eksploatacji Maszyn, Ergonomii i Procesów Produkcyjnych oraz Instytutem Inżynierii Rolniczej i Informatyki Uniwersytetu Rolniczego im. H. Kołłątaja w Krakowie.  Współorganizatorami są również: POLSITA (Polskie Towarzystwo Zastosowań Informatyki w Rolnictwie, Gospodarce Leśnej i Żywnościowej) oraz Polskie Towarzystwo Inżynierii Leśnej. Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego: dr hab.

kwi
19
kwi/19 09:30 - kwi/20 15:30

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Sala Biocentrum 

ul. Dojazd 11

XIV Forum Zootechniczno-Weterynaryjne pt. "Zdrowe racice i wymiona, a efektywna produkcja"

XIV Forum jest kolejnym wspólnym przedsięwzięciem Poznańskiego Koła Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego, Katedry Genetyki i Podstaw Hodowli Zwierząt, Instytutu Weterynarii, Katedry Żywienia Zwierząt i Gospodarki Paszowej oraz Katedry Hodowli Zwierząt i Oceny Surowców Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. 

mar
07
mar/07 09:00 - mar/07 14:45

Collegium Maximum
ul. Wojska Polskiego 28
60-637 Poznań

Ogólnouczelniane Targi pracy UPP

To doskonałe miejsce spotkań Pracodawców ze studentami i absolwentami szukającymi  pracy, praktyk, jak również chcących poznać wymagania, procedury rekrutacji oraz perspektywy rozwoju zawodowego. Spotkania o mniej oficjalnym charakterze są okazją do zapoznania się z potencjałem tkwiącym w młodych, wykształconych i ukierunkowanych branżowo studentach naszej Uczelni, stanowią formę integracji ze społecznością akademicką oraz światem biznesu.

lut
22
lut/22 10:00 - lut/22 16:00

Międzynarodowe Targi Pozanńskie

ul. Głogowska 14

hala nr 15 

XII Forum Miejska Sztuka Ogrodowa "Miasto dla zieleni - granice ingerencji w naturę w mieście"

W trakcie trwania Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, które każdego roku prezentowane są na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędzie się XII Forum Miejska Sztuka Ogrodowa "Miasto dla zieleni - granice ingerencji w naturę w mieście" [pawilon 15 (wejście od ul. Śniadeckich)]. Patronat Honorowy nad Forum objeli Prezydent Miasta Poznania oraz JM Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Od 12 lat jedynyem organizatorem tych spotkań jest firma ABRYS Spółka z o.o.

gru
14
gru/14 09:30 - gru/14 14:00

Wydział Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej 

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

ul. Piątkowska 94, sala 111

Ogólnopolska Konferencja nt. Zagrożenia, awarie i problemy eksploatacji budowli i urządzeń wodnych

Konferencja skierowana jest do środowisk związanych z praktyką,  pracowników naukowych oraz studentów kierunków: Inżynieria środowiska i Gospodarka Wodna.

Organizatorem wydarzenia jest Zarząd Oddziału SITWM w Poznaniu oraz Katedra Inżynierii Wodnej i Sanitarnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Konferencja połączona jest z szesnastym seminarium szkoleniowym  pt. "Wybrane zagadnienia hydrauliki dużych rzek nizinnych.

 

gru
13
gru/13 15:00

Budynek Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu

Seminarium pt. "The role of mentoring in the career development"

Instytut Żywienia Człowieka i Dietetyki zaprasza na seminarium, przeznaczone głównie dla młodych pracowników naukowych, pt. "The role of mentoring in the career development", które odbędzie się 13.12.2017 o godz. 15.00, w sali 106 budynku Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu, na ul. Wojska Polskiego 31. Seminarium poprowadzi profesor Steven Zeisel, dyrektor Nutrition Research Institute (University of North Carolina, USA).

WYDZIAŁY