AGROLOGISTYKA 2019 - AGROLOGISTYKA | AGRIFOOD-LOGISTICS | Międzynarodowe Forum Logistyki w Gospodarce Żywnościowej

cze
cze/26 09:00 - cze/28 15:00

ul. Wojska Polskiego 28

Celem Forum jest, poprzez prezentację wyników badań naukowych oraz praktycznych doświadczeń w logistyce ŁDŻ, integracja środowiska naukowców ze środowiskiem biznesu.

W programie konferencji zaplanowaliśmy sesje plenarne, tematyczne i posterową oraz dodatkową sesję tematyczną podczas wyjazdu studyjnego do jednego z wiodących przedsiębiorstw sektora agrobiznesu w Wielkopolsce. Ponadto, w trzecim dniu konferencji zaplanowaliśmy wyjazd turystyczny do Pałacu w Rogalinie.

Więcej informacji na stronie www konferencji