Ogólnouczelniane Targi pracy UPP

mar/07 09:00 - mar/07 14:45

Collegium Maximum
60-637 Poznań

Dział Marketingu i Komunikacji/Biuro Karier mają przyjemność zaprosić Państwa na XI edycję Ogólnouczelnianych Targów Pracy. Wydarzenie organizowane jest cyklicznie w naszej Uczelni i stanowi doskonałą promocję Państwa firmy, oraz  aktualnych ofert pracy, programów stażowych i praktyk wśród studentów naszej Uczelni. Oferta naszego Biura Karier ukierunkowana jest na współpracę z firmami, których profil działalności odpowiada kierunkom kształcenia w Uczelni.  Targi Pracy to także wykłady, warsztaty, szkolenia oraz prezentacje przedstawicieli firm.

To doskonałe miejsce spotkań Pracodawców ze studentami i absolwentami szukającymi  pracy, praktyk, jak również chcących poznać wymagania, procedury rekrutacji oraz perspektywy rozwoju zawodowego. Spotkania o mniej oficjalnym charakterze są okazją do zapoznania się z potencjałem tkwiącym w młodych, wykształconych i ukierunkowanych branżowo studentach naszej Uczelni, stanowią formę integracji ze społecznością akademicką oraz światem biznesu.

Tegoroczna edycja Targów odbędzie się 07 marca 2018 roku w godzinach 09:00-14:30 w holu głównym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, ul. Wojska Polskiego 28.