Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Kurs tworzenia filmów popularnonaukowych Nakręcona Nauka | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Kurs tworzenia filmów popularnonaukowych Nakręcona Nauka

Zapraszamy na bezpłatny kurs online tworzenia filmów popularnonaukowych "Nakręcona Nauka". Naszą misją jest nauczenie naukowców jak mówić o nauce a także tworzyć jakościowe materiały popularnonaukowe i dlatego widzimy dużą synergię z Państwa działaniami promocyjnymi. Zdajemy sobie sprawę, że płynnie komunikujący się naukowcy to również doskonałą wizytówka dla Państwa a także możliwość uzyskania interesujących materiałów popularnonaukowych od Państwa pracowników bądź studentów.

Nasz kurs tworzą doświadczeni popularyzatorzy nauki skupieni wokół Stowarzyszenia Rzecznicy Nauki oraz Fundacji Marsz dla Nauki. Kurs jest bezpłatny i w całości dostępny online. Kurs rusza 11.10.2021 a na zapisy czekamy do 10.10.2021.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.nakreconanauka.pl(link is external).

ZałącznikRozmiar
Image icon PLAKAT INFORMACYJNY4.55 MB