Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Nowa baza e-booków EBSCO - eBooks Open Access Monograph Collection | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Nowa baza e-booków EBSCO - eBooks Open Access Monograph Collection

Na platformie EBSCO została udostępniona nowa kolekcja e-booków zawierająca książki elektroniczne w otwartym dostępie (OA), od najbardziej zaufanych wydawnictw uniwersyteckich i naukowych na świecie m.in. University of Michigan Press, Taylor & Francis oraz Temple University Press.

Baza oferuje dostęp do ponad 2.500 książek elektronicznych o różnorodnej tematyce, bez ograniczeń DRM. Kolekcja została dodana do platformy EBSCOhost pod nazwą eBook Open Access (OA) Collection oraz aktywowana w wyszukiwarce EBSCO Discovery Service.

Baza dostępna po zalogowaniu przez serwer HAN.
Wejdźhttps://web.b.ebscohost.com/ehost/search/basic?sid=34375ede-8dbd-4d36-9385-58e021074798@pdc-v-sessmgr01&vid=0&tid=2003EB