Porozumienie w sprawie zwiększenia wynagrodzeń osobowych pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

W związku ze zwiększeniem wysokości subwencji ze środków finansowych na utrzymanie i rozwój potencjału dydaktycznego oraz potencjału badawczego przyznanych na rok 2020 przez Ministerstwo Edukacji i Nauki  7 grudnia 2020 r. podpisane zostało porozumienie pomiędzy Rektorem UPP a przedstawicielami związków zawodowych w sprawie zwiększenia wynagrodzeń osobowych pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. W imieniu Rektora negocjacje ze związkami zawodowymi prowadził prof. dr hab. Roman Gornowicz, Prorektor ds. kadr i rozwoju Uczelni. Zwiększone wynagrodzenia na zasadach zgodnych z podpisanym porozumieniem zostaną wypłacone od 1 października 2020 r.

ZałącznikRozmiar
PDF icon POROZUMIENIE118.11 KB