Akcja "Wyprawka dla Studenta 2022"

Szanowni Państwo, członkowie wspólnoty akademickiej, tak jak w poprzednim roku, zapraszamy do udziału w akcji Wyprawka dla Studenta 2022.

Szanowni Państwo, członkowie wspólnoty akademickiej,

W trakcie akcji najpierw zbierzemy przedmioty codziennego użytku w dobrym stanie (kubki, sztućce, garnki, rośliny doniczkowe, małe AGD, dekoracje, wyposażenie domowe itp.), a następnie przekażemy je za darmo potrzebującym studentom i studentkom oraz innym chętnym, w celu dalszego używania.

Tegoroczna zbiórka odbędzie się w dniach 11 – 18 października na terenie budynku Coll. Maximum.

Przedmioty przeznaczone na zbiórkę prosimy wkładać do pudeł oznaczonych plakatami TU ZOSTAW FANT. Pudła będą ustawione na holu budynku.

Wydawanie zebranych fantów odbędzie się w dniach 19 - 21 października w godzinach 10.00-13.00.

Akcja nawiązuje do bardzo ważnego i aktualnego w obecnych czasach zagadnienia tj. ekonomii współdzielenia i propaguje ideę Zero odpadów (Zero Waste).

Będzie to jednocześnie czas, w którym zapraszamy do kontaktu z pracownikami Centrum Wsparcia i Rozwoju UPP.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Akcji!

ZałącznikRozmiar
Image icon Plakat informacyjny368.92 KB