Seminarium 21.10.2021 "Poznań - Sydney - Londyn - czyli droga absolwenta w rozwoju kariery zawodowej"

Drodzy Studenci, Doktoranci i Pracownicy Naukowi, jako Opiekun Studenckich Kół Naukowych prowadzonych na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach chciałbym Państwa serdecznie zaprosić na pierwsze w tym roku akademickim spotkanie odbywające się w ramach „seminarium SKN”. Tym razem gościmy naszą absolwentkę kierunku Weterynaria Panią lek. wet. Polę Pawełczyk. Seminaria SKN to doskonała okazja do zadawania nurtujących pytań, do czego serdecznie zachęcam. Pani lek. wet. Pola Pawełczyk była niezwykle aktywną studentką naszego Wydziału, brała udział w pracach naukowych realizowanych w ramach Sekcji SKN Żywienia Zwierząt Monogastrycznych i Amatorskich, uczestniczyła w programie ERASMUS+, była również solistką w zespole muzycznym PGR działającym przy Wydziale. Po studiach w celu zdobywania doświadczenia zawodowego emigrowała do Australii, a aktualnie przyjmuje pacjentów w jednej z klinik w Londynie.

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w wydarzeniu.

Dane do logowania do platformy Zoom zostały umieszczone na plakacie informacyjnym.

Do zobaczenia na seminarium.

dr inż. Bartosz Kierończyk
Opiekun Studenckiego Koła Naukowego Zootechników i Biologów, WWZ, UPP