Dostęp testowy do bazy STATISTA

Zapraszamy do korzystania z bezpłatnego dostępu testowego do bazy Statista.

Dostęp otwarty do 5 lipca 2022 roku.

WEJDŹ

STATISTA - jedna z największych na świecie platform zawierających dane statystyczne dotyczące ponad 80 000 tematów z ponad 22 500 źródeł. Baza dostarcza statystyki i dane rynkowe, prognozy, dokumentację, raporty i infografiki na temat ekonomii, dóbr konsumpcyjnych, handlu, Internetu, rynku reklamy i mediów, sportu i rekreacji, technologii i telekomunikacji, transportu i logistyki. Baza zawiera profile firm, raporty krajowe i branżowe, prognozy ekonomiczne i rynkowe, opisy badań opinii publicznej i trendów demograficznych.  Zestawienia obejmują statystki w formie graficznej, infografiki i raporty, które można pobrać w kilku formatach (PDF, Excel, PNG, prezentacja MS PowerPoint). Istnieje także możliwość użycia automatycznych cytowań.