Styczniowe szkolenia z Web of Science

Serdecznie zapraszamy pracownikówi doktorantów UPP na styczniowe szkolenia z Web of Science.

Serdecznie zapraszamy pracowników i doktorantów UPP na styczniowe szkolenia z Web of Science.

Web of Science & InCites przegląd zmian i ulepszeń

Środa, 25 stycznia 2023, godzina 11:00-12:00

Dołącz do sesji, aby dowiedzieć się więcej o naszych głównych osiągnięciach w minionym roku, w tym nowych funkcjach na platformach Web of Science, Journal Citation Reports i InCites, rozwoju API i wielu innych. Możesz również zapoznać się z naszymi planami na rok 2023.

Prowadzi: dr Klementyna Karlińska-Batres

Poznaj lepiej krajobraz finansowania badań naukowych

Piątek, 27 stycznia 2023, godzina 11:00-12:00

Dołącz do nas, aby dowiedzieć się więcej o analizie finansowania badań naukowych, w tym o tym, jak identyfikować trendy historyczne i dostosowywać swoje wyniki do danego planu strategicznego instytucji badawczej czy grantowej. Jak wygląda krajobraz finansowania w Twojej specjalności, kto finansuje kluczowe badania w Twojej dziedzinie i nie tylko.

Prowadzi: Marcin Kapczyński