Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Szczepienia dzieci przeciwko COVID-19 na terenie UPP | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Szczepienia dzieci przeciwko COVID-19 na terenie UPP

W związku z organizowanymi na terenie UPP szczepieniami we współpracy z Wielkopolskim Urzędem Wojewódzkim w Poznaniu prosimy o wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety. Celem ankiety jest ocena potrzeby zorganizowania dodatkowego terminu szczepień dla dzieci na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Jednocześnie informujemy, że w dniu 10 grudnia 2021 roku w budynku Biocentrum, ul. Dojazd 11 będzie można zaszczepić oprócz kadry UPP również dzieci powyżej 12 roku życia.

Punkt będzie czynny w godzinach od 9.00 do 15.00.

Joanna Zeyland
Koordynatorka działań UPP wspierających zwalczanie epidemii wywołanej wirusem SARS-CoV-2