Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Komunuikat Pełnomocnika Rektora ds. Społecznej Odpowiedzialności Uczelni | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Komunuikat Pełnomocnika Rektora ds. Społecznej Odpowiedzialności Uczelni

Przyłączając się do komunikatu Centrum Wsparcia i Rozwoju UPP z 30 października br. skierowanego do społeczności akademickiej zwracam się do Państwa z prośbą o uważność społeczną skierowaną na otaczające nas osoby, w tym zwłaszcza te, które ze względu na swoją sytuację życiową pozostają bez wsparcia i kontaktu z innymi osobami. Zatroszczmy się o nie jeśli nie osobiście, to zgłaszając je do naszego Centrum Wsparcia i Rozwoju.

Ponownie proszę też pracowników jednostek uczelni, którzy do tej pory komunikowali się z emerytami i rencistami o przeprowadzenie rozmów telefonicznych albo wysłanie maili, które umożliwią rozpoznanie ich potrzeb. Okażmy im zainteresowanie, zachęćmy też do aktywności np. do pisania dzienników z czasu pandemii, albo- wspomnień z lat spędzonych na Uczelni.

Zachęcam też do odwiedzenia BIBLIOTECZKI SOU.

Nie zostawiajmy ich samych, to członkowie naszej uniwersyteckiej rodziny.

Prof. UPP dr hab. Magdalena Kozera-Kowalska
/-/