Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Startuje kolejna edycja konkursu na najlepszą pracę dyplomową w tematyce wykorzystania standardów w procesach biznesowych, łańcuchach dostaw lub e-handlu | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Interesujesz się standardami GS1?

Piszesz pracę dyplomową w tematyce wykorzystania standardów w procesach biznesowych, łańcuchach dostaw lub e-handlu?

Napisz pracę z innowacyjnym spojrzeniem na dynamicznie rozwijającą się branżę logistyczną, złóż ją w dziekanacie i wypełnij formularz na tej stronie!
Spośród wszystkich prac wyłoniony zostanie tylko jeden zwycięzca lub zwyciężczyni.

Do wygrania 4000 zł.

W konkursie mogą brać udział prace dyplomowe o tematyce dotyczącej standardów GS1, obronione do dnia 31 sierpnia danego roku akademickiego. Uczestnicy Konkursu składają prace wraz ze zgłoszeniem w Dziekanacie uczelni w terminie do 7 września kończącego się roku akademickiego.

Więcej szczegółów w regulaminie.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Szymon Fojutowski

Młodszy specjalista ds. marketingu i szkoleń

Szymon.Fojutowski@gs1pl.org
/sfojutowski/