Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Ogłoszenie o naborze projektów przez Fundusz Augere Health Food Fund | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Ogłoszenie o naborze projektów przez Fundusz Augere Health Food Fund

Fundusz Augere HFF w ramach projektu „Stworzenie efektywnego mechanizmu pobudzania przedsiębiorstw oraz zasobów intelektualnych jednostek naukowych do tworzenia i komercjalizacji prac badawczo rozwojowych celem wdrażania innowacji produktowych lub procesowych podnoszących efektywność i konkurencyjność szeroko rozumianej branży spożywczej oraz produktów i usług prozdrowotnych”, wspólnego przedsięwzięcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz inwestorów prywatnych ogłasza nabór projektów badawczo – rozwojowych w fazie seed.

Kluczowymi obszarami zainteresowania Funduszu są:

• żywność funkcjonalna i nowoczesne produkty spożywcze,
  • zwiększenie efektywności procesów produkcji spożywczej,
  • innowacyjne technologie pakowania i przechowywania żywności,
  • poprawa standardów higienicznych,
  • farmaceutyki (OTC), kosmetyki

Augere HFF kieruje swoją ofertę do pomysłodawców oraz przedsiębiorców, którzy szukają wsparcia finansowego i merytorycznego dla sfinansowania prac badawczo - rozwojowych oraz wprowadzenia produktów/usług na rynek krajowy lub globalny

• wielkość inwestycji: 0,5 mln zł do 3 mln zł
  • okres inwestycji: 3 do 6 lat
  • przedmiot inwestycji; istniejący lub nowo tworzony podmiot, spin out z MŚP, MŚP
  • zapewnienie kapitału na kolejne rundy finansowania
  • wsparcie organizacyjne, rynkowe, w fazie pre-inkubacji, inkubacji i akceleracji
  • wsparcie dla projektów o potencjale globalnym – partner globalny Grupy Augere Venture (Wellington Partners)

Zapraszamy do kontaktu
Augere Health Food Fund Sp. z o.o.
www.augereventure.pl

tomasz.kaniowski@augerevneture.pl T: +48 694 487 513
mariusz.borowiec@augereventure.pl

Informacji ogólnych na temat działania funduszy typu Venture udziela również:
Centrum Innowacji i Transferu Technologii
Mariusz Lesiecki