Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Targi edukacyjne | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Targi edukacyjne

Targi edukacyjne 2019/2020

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu podczas XXIII Targów Edukacyjnych, odbywających się w dniach 1-3 marca w Poznaniu. 

Wydarzenie było doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą kształcenia UPP oraz uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące kierunków studiów i zasad rekrutacji. Swoimi doświadczeniami dzieli się studenci, doktoranci oraz pracownicy różnych wydziałów, od których można było dowiedzieć się dlaczego warto studiować na UPP.

Podczas uroczystego otwarcia prof. dr hab. Cezary Mądrzak, Prorektor ds. Studiów odebrał wraz z przedstawicielami innych uczelni jubileuszową statuetkę z okazji 100-lecia powstania Uniwersytetu Poznańskiego.

 

Zapraszamy do obejrzenia FOTOGALERII z targów. 

Targi Edukacyjne 2018/2019

Targi edukacyjne to doskonała forma komunikacji uczelni z potencjalnymi kandydatami na studia. Dzięki bezpośredniemu spotkaniu, młodzi ludzie mogą rozwiać swoje wątpliwości odnośnie studiów, dowiedzieć się jaką wiedzę i kompetencje mogą nabyć w czasie edukacji oraz jakie możliwości i szanse będą mieli na rynku pracy po ich ukończeniu.

 

Dział Marketingu i Komunikacji UPP systematycznie bierze udział w imprezach targowych, selekcjonując je według wielu istotnych kryteriów, m.in. terytorialnego, profilu szkół ponadgimnazjalnych, kierunków studiów oferowanych przez inne uczelnie.

 

Promocję oferty edukacyjnej 2018/2019 zainaugurowaliśmy udziałem w Poznańskim Salonie Maturzystów Perspektywy we wrześniu 2017 roku.  W ubiegłym roku odwiedziliśmy także targi edukacyjne w Bydgoszczy - „Akademia Wiedzy” oraz w Słubicach - "Edukacja - Praca - Kariera" (przy silnym wsparciu Działu Studiów i Spraw Studenckich).

 

W tym roku gościliśmy już w Gorzowie Wielkopolskim na spotkaniach edukacyjnym dla licealistów. Systematycznie od początku lutego do połowy kwietnia nasza oferta edukacyjna jest promowana w trzynastu liceach w województwach: dolnośląskim, mazowieckim oraz łódzkim w ramach tzw. Akademickich Inicjatyw Edukacyjnych oraz w dwudziestu liceach ogólnokształcących w Poznaniu w ramach eventu „Studencki Poznań” . W ubiegłym roku mogliśmy swoją ofertę zaprezentować w pięćdziesięciu różnych szkołach ponadgimnazjalnych w woj. wielkopolskim w ramach akcji „Poznań przyciąga”.

Przed nami kolejne wyzwania. Już 1 br. marca będziemy gościć na Powiatowych Targach Edukacyjnych „Academus” w Chojnicach, a 2 marca na Powiatowych Targach Edukacji i Pracy w Sulechowie.

 

Gdzie jeszcze będziemy?

  • 19-20 marca 2018r.. – Gdańsk
  • 23-25 marca 2018r. – Poznań
  • 10 kwietnia 2018r. – Stargard
  • 11 kwietnia br.2018r. - Szczecin

 

Przygotowane przez nasz zespół stoiska wystawiennicze cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, a kandydaci na studia oprócz informacji dotyczącej oferty, mogą także wziąć udział w konkursie i sięgnąć po atrakcyjne nagrody lub skorzystać z profesjonalnego doradztwa zawodowego i coachingu kariery, gdzie Panie z naszego działu podpowiedzą jakie studia podjąć , aby w pełni wykorzystać swoje kompetencji i zainteresowania oraz zaplanować własną ścieżkę kariery.

Targi Edukacyjne 2017/2018

W 2017 roku uczestniczyliśmy w różnych imprezach targowych, które miały na celu prezentację i promocję oferty edukacyjnej uniwersytetu. Zainteresowanych studiami w naszej uczelni nie brakowało, a odwiedzający stoisko z pewnością znaleźli odpowiedź na wszystkie nurtujące ich pytania.

Gdzie byliśmy?

 

28 lutego 2017 – Chojnice

1 marca 2017 – Strzałkowo

20-21 marca 2017 – Gdańsk

24-26 marca 2017 – Poznań

30 marca 2017 – Szamotuły

3 kwietnia 2017 – Stargard

6 kwietnia 2017 - Słupsk

WYDZIAŁY