Spotkanie integracyjne studentów studiów anglojęzycznych drugiego stopnia kierunku Food Science and Nutrition

Na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu odbyło się spotkanie integracyjne studentów studiów anglojęzycznych drugiego stopnia kierunku Food Science and Nutrition.

Fascynujące połączenie zbliżenia kultur z podróżą kulinarną (testowano dania typowe dla następujących krajów: Bangladesz, Czad, Egipt, Etiopia, Ghana, Indie, Indonezja, Iran, Nigeria, Palestyna, Rwanda, Turcja i Zimbabwe). Niesamowite aromaty i długo pamiętane smaki. Poniżej krótka fotorelacja:

The integration meeting of the English-speaking second-year students of the Faculty of Food Science and Nutrition was held. It fascinatingly combined the various cultures with a culinary journey. We tested the dishes of the following countries: Bangladesh, Chad, Egypt, Ethiopia, Ghana, India, Indonesia, Iran, Nigeria, Palestine, Rwanda, Turkey and Zimbabwe. Amazing aromas and long-remembered flavours. Below is a brief photo report:

​​​​​​​ ​​​​​​​ ​​​​​​​