Dzień Korbola

wrz/09 11:00

Stacja Doświadczalna Katedr Marcelin

ul. Zgorzelecka 4, Poznań

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników, studentów oraz emerytów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu wraz z rodzinami na „Święto Dyni”, które odbędzie się 9 września br. w Stacji Doświadczalnej Katedr w Marcelinie.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w konkursie na największą (najcięższą) dynię. Będziemy ważyć dynie na miejscu, dlatego niezbędne będzie ich dostarczenie na wydarzenie. W programie również konkurs rozpoznawania nasion. Dla zwycięzców przewidujemy ciekawe nagrody.

W czasie pikniku degustacja dyniowej zupy i racuchów, możliwość usmażenia kiełbaski przy grillu oraz zakupu produktów regionalnych, a także ogrodniczych.

Zachęcamy do wspólnego spędzenia czasu wolnego w scenerii naszego Dworku wtopionego w piękną zieleń parku i całego gospodarstwa. Zaczynamy o godzinie 11.00, ul Zgorzelecka 4.

Projekt finansowany jest z budżetu partycypacyjnego UPP.

Do zobaczenia 9 września!

program-dzien-korbola.png