Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Wyróżnienia Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Wyróżnienia Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego

Prof. dr hab. Anna Kryszak oraz prof. dr hab. Piotr Ślósarz zostali wyróżnieni Srebrnym Medalem Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego  „Labor Omnia Vincit” za krzewienie idei pracy organicznej. Rektor UPP, prof. dr hab. Krzysztof Szoszkiewicz otrzymał Statuetkę Lidera Pracy Organicznej.

Wyróżnienia zostały wręczone 11 grudnia br. przez prezydenta Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego dr. Mariana Króla w obecności prof. dr. hab. Grzegorza Skrzypczaka.  Medale dla prof. dr hab. Anny Kryszak oraz prof. dr. hab. Piotra Ślósarza są wyrazem uznania dla działalności naukowej, dydaktycznej i społecznej.

Natomiast Statuetka Lidera Pracy Organicznej przyznana Rektorowi UPP to najwyższe uznanie za działalność naukową, dydaktyczną oraz charytatywną i społeczno-kulturalną w krzewieniu idei pracy organicznej.

Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego jest obywatelską organizacją środowiskową  wielkopolskich naukowców, przedstawicieli sfery gospodarczej, ludzi kultury, sztuki i mediów, reprezentujących wspólne wartości patriotyczne, poszanowanie tradycji narodowej i wartości pracy organicznej.

Rzeczniczka prasowa UPP