Akcja "Podziel się ubraniem - ZIMA"

Wpisując się w działania podejmowane przez członków naszej Wspólnoty akademickiej w okresie przedświątecznym oraz popularyzując ideę ZERO WASTE i LESS WASTE serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników, doktorantów oraz studentów do udziału w akcji „Podziel się ubraniem-ZIMA”.

Inicjatywa polega na darmowej wymianie odzieży (swetrów, czapek, kurtek, szali itd.) Zapraszamy do przynoszenia zbędnych ubrań lub nieodpłatnego zabierania przyniesionej odzieży. Prosimy, aby stan oddawanej garderoby był taki, jaki my sami chcielibyśmy otrzymać.

Nie przyjmujemy pełnych worków, kartonów, etc…

Od poniedziałku do piątku tj. 4 -8 grudnia br. w godzinach 10.00 -14.00, w holu Collegium. Maximum ustawione będzie stoisko „free shopu”, do korzystania z którego serdecznie zapraszamy.

Liczymy na Państwa zaangażowanie się w akcję. Nadajmy ubraniom drugie życie!

Łącząc świąteczne pozdrowienia

prof. UPP dr hab. Magdalena Kozera-Kowalska

Pełnomocniczka rektora ds. społecznej odpowiedzialności
Katedra Prawa i Organizacji Przedsiębiorstw w Agrobiznesie