Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Rozpoczynamy II etap Plebiscytu na Najlepszych Nauczycieli UPP | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Rozpoczynamy II etap Plebiscytu na Najlepszych Nauczycieli UPP

Znamy wyniki pierwszego etapu Plebiscytu na Najlepszych Nauczycieli UPP. Przed nami druga część, w której studenci, poprzez głosowanie powszechne, wyłonią najlepszego dydaktyka z każdego wydziału.

W pierwszym etapie Plebiscytu, studenci na podstawie ankiet oceny zajęć dydaktycznych, wybrali siedmiu nauczycieli z każdego wydziału, którzy zakwalifikowali się do następnej tury konkursu.

Drugi etap polega na głosowaniu powszechnym studentów poszczególnych wydziałów, podczas którego wybrany zostanie najlepszy dydaktyk.

Akcja trwa do 14 listopada 2023r. Głosowanie odbywa się poprzez Wirtualny Dziekanat.

Szczegółowe informacje dotyczące głosowania oraz listę nauczycieli zakwalifikowanych do drugiego etapu, znajdziecie na Instagramie Konwentu Samorządu Studenckiego UPP - samorzad.upp.

Każdy głos ma znaczenie i może zdecydować o tym, kto zostanie uznany za Najlepszego Nauczyciela UPP. Zachęcamy studentów do wzięcia udział w Plebiscycie.