Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility 7.Kongres Biogazu -,,Biogaz -stabilne źródło energii w kryzysie energetycznym" | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

7.Kongres Biogazu -,,Biogaz -stabilne źródło energii w kryzysie energetycznym"

Ideą przewodnią 7. Kongresu Biogazu jest stworzenie w Polsce płaszczyzny do wymiany wiedzy i doświadczeń między światem nauki, przemysłem i biznesem w obszarze tematyki związanej z produkcją biogazu i eksploatacją instalacji biogazowych.

 

Tegoroczna edycja, odbędzie się pod hasłem: ,,Biogaz -stabilne źródło energii w kryzysie energetycznym". Dwudniowa konferencja zgromadzi przedstawicieli krajowego i europejskiego sektora biogazowego. 

 

Wydarzenie adresowane jest do inwestorów planujących budowę biogazowni, właścicieli działających instalacji biogazowych, technologów i zarządców biogazowni odpadowych i oczyszczalnianych, właścicieli dużych gospodarstw rolnych i przetwórców rolno­spożywczych, firm paliwowych, transportowych i przemysłu energochłonnego, dostawców technologii i urządzeń, branży energetycznej, polskich i europejskich stowarzyszeń branżowych, przedstawicieli administracji rządowej i samorządów, naukowców.

 

Więcej informacji - https://magazynbiomasa.pl/kongres-biogazu/

 

Termin: 15-16 grudnia 2022 r. 

Miejsce: Airport Okęcie Hotele, Warszawa

WYDZIAŁY