Program dla studentów Seeds For The Future

Serdecznie zapraszamy studentów do udziału w wydarzeniu Seeds For The Future. Uczestnictwo w programie daje niepowtarzalną okazję do poznania ekspertów z całego świata, którzy podzielą się wiedzą z branży IT, a także do poszerzenia wiedzy związanej z najnowszymi trendami.

ZAKRES TEMATYCZNY:

• Rozwój technologii 5G,

• Sztuczna inteligencja,

• Produkcja zielonej energii,

• Obliczenia w chmurze.

Studenci będą mogli również rozwinąć umiejętności miękkie np. zdolności przywódcze, strategiczne myślenie czy praca w grupie.

TERMIN REALIZACJI PROGRAMU: 21-28 listopada 2022 roku.

CZAS NA ZGŁOSZENIE: do 20 października 2022

Więcej informacji dostępnych jest >TUTAJ<