Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Wykład pt. "Zastosowanie generatywnej sztucznej inteligencji w pisaniu prac studentów" | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Serdecznie zapraszam na kolejny wykład z cyklu „Sztuczna inteligencja - nowe horyzonty w nauce”. Wykład odbędzie się 17.11.2023 o godzinie 12:00 na platformie Zoom.

Referat pt. „Zastosowanie generatywnej sztucznej inteligencji w pisaniu prac studentów” wygłosi Prof. dr hab. Witold Abramowicz.

Przedstawione zostaną zagadnienia związane z zastosowaniem generatywnej sztucznej inteligencji do wspomagania procesu dydaktycznego. Szczegółowo omówiony zostanie przykład pisania esejów studenckich z wykorzystaniem ChatGDP.

Prof. dr hab. Witold Abramowicz

Profesor ekonomii, doktor habilitowany nauk matematycznych oraz inżynier automatyki. Jest kierownikiem Katedry Informatyki Ekonomicznej Uniwersytetu Ekonomicznego Poznaniu. Pracował przez kilkanaście lat na uczelniach szwajcarskich i niemieckich. Ma doświadczenie w pracy nie tylko na uczelniach, ale także w firmach doradczych i przemyśle.

Zaproszenie na webinar Zoom.

Kiedy: 17 lis 2023 12:00 PM Warszawa

Kliknij poniższy link, aby dołączyć do webinaru:

Identyfikator spotkania: 973 5621 4054