Szkolenia dla kadry administracyjnej w ramach projektu "Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu jako dostępna uczelnia bez barier

Zapraszamy do zgłoszeń na szkolenia dla kadry administracyjnej w ramach projektu "Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu jako dostępna uczelnia bez barier".

Zapraszamy do zgłoszeń na szkolenia dla kadry administracyjnej i akademickiej w ramach projektu "Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu jako dostępna uczelnia bez barier".

Szczegółowe informacje wraz z terminami i tytułami szkoleń znajdują się w załącznikach.

W związku z udziałem w projekcie "Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu jako dostępna uczelnia bez barier" konieczne będzie wypełnienie dokumentów rekrutacyjnych. Szczegóły przekażemy osobnym mailem osobom zgłoszonym.
W razie wątpliwości - zapraszamy do kontaktu: upbezbarier@up.poznan.pl

ZałącznikRozmiar
PDF icon Kadra admnistracyjna265.66 KB