Zebranie Wydziału III Matematyczno-Przyrodniczego PTPN oraz wykład "Fascynujący świat grzybów" 13 listopada 2018 roku

Szanowni Państwo Członkowie i Sympatycy Wydziału III Matematyczno-Przyrodniczego Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk, Zapraszamy Państwa na wykład otwarty pani mgr inż. Barbary Kudławiec

Zapraszamy Państwa na wykład otwarty pani mgr inż. Barbary Kudławiec pt. „Fascynujący świat grzybów”, który odbędzie się w dniu 13 listopada 2018 roku o godzinie 17.00 na sali wykładowej w Pawilonie Ekspozycyjno Dydaktycznym w Ogrodzie Botanicznym UAM, przy ul. Dąbrowskiego 165. Wykład nawiązuje do wystawy zdjęć grzybów w skali makro, prezentowanej obecnie w Ogrodzie.

Po wykładzie, około godz. 18.00, zapraszamy Państwa na zebranie Wydziału III Matematyczno-Przyrodniczego PTPN. Wydział ten grupuje naukowców z dziedzin nauk biologicznych, geograficznych, geologicznych i matematycznych. W programie zebrania przewidujemy dwie części. Część otwarta będzie dotyczyła określenia priorytetów i zasad działania Wydziału III Matematyczno-Przyrodniczego PTPN w nowej kadencji na lata 2018-2020.

W części zamkniętej odbędzie się wybór sekretarza naszego Wydziału. Omówione zostaną też kwestie dotyczące funkcjonowania istniejących obecnie komisji.

Liczymy na Państwa niezawodne przybycie.

Z pozdrowieniami,

Justyna Wiland-Szymańska                                                        Małgorzata Mazurek

Przewodnicząca WMP PTPN                                                     Wiceprzewodcząca WMP PTPN

ZałącznikRozmiar